АКЦІЇ І СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

   

РОЗПРОДАЖ «ЗОЛОТА ЗИМА» 2019 – 2020

РОЗПРОДАЖ ЗИМОВИХ КРУЇЗІВ з 01/03/19! 20% знижка на екзотичні круїзи: Перська затока, Індійський океан, Південно-Східна Азія, Мальдіви. Застосовується до тарифу Базовий для нових індивідуальних бронювань. Пропозиція діє в період з 01.03.2019 до 31.03.2019. Підібрати круїзи Costa!

 

ГАРЯЧІ КРУЇЗИ COSTА - від 249 Євро. Збирай валізи та вирушай!

Вартість вказана на особу, включаючи портові збори. Відправлення: лютий-березень 2019. Акційні круїзи: Costa Mediterranea - Перська затока, Costa Mediterranea - Перська затока і Європа, 17 днів, Costa Diadema - Західне Середземномор'я, Costa Fortuna - Південно-Східна Азія, Costa Deliziosa- Трансатлантика, Costa NeoRiviera - Азія і Європа. Вартість потребує підтвердження при бронюванні. Підібрати круїзи Costa!

РОЗПРОДАЖ MSC Cruises

Встигни забронювати круїз в останню мить за найкращою вартістю. Акція діє на круїзи з відправленням у Січні-Березні і поширюється на маршрути:MSC Splendida-Перська затока з Дубая; MSC Divina Трансатлантика з Майамі; MSC Divina Східні Кариби з Майамі; MSC Meraviglia Західне Середземномор'я;MSC Seaview Трансатлантика з Сантосу до Генуї. Підібрати круїзи MSC!

АКЦІЯ “ULTRA ALL INCLUSIVE NCL'S CRUISES”

ВСІ КРУЇЗИ NCL. БРОНЮЙ ДО 28.02.2019. ОТРИМАЙ 300$ на витрати на борту, відвідай 3 спеціальних ресторани безкоштовно, 50% депозиту, WI-FI, пакет напоїв, передплачені чайові персоналу. В акції приймають участь всі круїзи NCL тривалістю від 5 ночей, каюти класу Balcony та Mini Suite, за виключенням категорій BX and MX. Надання бонусів підтверджується менеджером туроператора при бронюванні. Підібрати круїзи NCL!

АКЦІЯ ROYAL CARIBBEAN “SUPER DISCOUNT - 35%”

Бронюй до 28.02.2019 і отримай знижку на ВСІ круїзи. Знижка -35% від круїзного тарифа розповсюджується на всіх пасажирів в каюті. Опублікована ціна вже змінена згідно акції. Акція діє лише на нові бронювання і не комбінується з іншими пропозиціями. Умови акції можуть бути змінені без попередження.Підібрати круїзи Royal!

Акція "Знижка до 400$ та пакет бонусів у подарунок"

Celebrity EDGE. Бронюй до 06.03.2019. Відправлення до кінця 2019 Встигни скористатися пропозицією та подорожуй по Карибах та Європі на сучасному найновішому лайнері зі знижкою до 400$ за каюту та отримай безкоштовно: бортовий бонус, пакет напоїв,  інтернет, передплачені чайові. Розмір знижки та бонуси залежить від обраної категорії каюти: Каюта з вікном або каюта з балконом- 100$, Concierge Class и Aqua Class- 150$, Сьют- 200$. 3/4/5 пасажири в каюті отримують знижку 50%. Акція діє лише на нові бронювання, не комбінується з іншими знижками. Умови акції можуть бути змінені без попередження. Надання знижки та бонусів просимо уточнювти при бронюванні. Підібрати круїзи Celebrity!

 

 

© CRUISEHOST Solutions V4.911