АКЦІЇ І СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

   

ГАРЯЧІ КРУЇЗИ COSTА - від 199 Є. Збирай валізи та вирушай!

Вартість вказана на особу, включаючи портові збори. Відправлення: червень - липень 2019. Акційні круїзи: Costa Diadema, Costa Fascinosa, Costa Fortuna, Costa NeoRiviera - Західне Середземномор’я і Белеарські острови; Costa Luminosa, Costa Victoria - Східне Середземномор'я; Сosta Magica - Балтика з Стокгольма; Costa Pacifica - Нордкап з Кіля, Балтика з Кіля; Costa Mediterranea - Норвезькі фіорди з Амстердама; Costa Favolosa - Норвезькі фіорди з  Копенгагена. Вартість потребує підтвердження при бронюванні. Підібрати круїзи Costa!

АКЦІЯ Costa "ЗНИЖКА -15% або 50 Евро на бортовий рахунок"

Круїзи Середземномор'ям ВІД 439 Евро / 7 ночей І Бронюйте до 05.07.19

На Середземному морі літо ніколи не закінчується! Світ можливостей в одній відпустці: море, сонце, відпочинок, розваги… Прекрасні міста і сяючі острова чекають Вас! Обирайте круїз за приємною ціною зі знижкою 15% на тариф Basic або отримуйте у подарунок 50 Евро за гостя на витрати на борту на тарифі Comfort. Знижку вже враховано у діючий тариф. Пропозиція діє на окремі відправлення на всі категорії кают. Надання бонусу підтверджується менеджером туроператора при бронюванні. Підібрати круїзи Costa!

Гарячі круїзи MSC - від 229 Євро. Бронюйте в останню мить за кращим тарифом!

Середземне море, Північна Європа, Фіорди І Відправлення: червень - липень 2019

Відкрийте для себе Середземномор'я та Північну Європу, або унікальні Норвезькі фіорди за доступними цінами, скориставшись найкращою пропозицією MSC Cruises. Встигніть забронювати до 28.06.19! Акційні круїзи: MSC Sinfonia, MSC Fantasia, MSC Divina, MSC Seaview, MSC Bellissima - Західне Середземномор’я; MSC Sinfonia, MSC Lirica, MSC Musica - Східне Середземномор’я , MSC Poesia - Норвезькі фіорди, MSC Preziosa - Гренландія з Гамбурга. Акція діє тільки на нові бронювання. Замовлення має бути повністю оплачене протягом доби після підтвердження. При ануляції замовлення утримання - 100%. При подальшій необхідності заміни імені або прізвища одного з гостей буде потрібно доплата 50 €, при необхідності зміни імені або прізвища другого гостя все замовлення буде перераховано за поточним стандартним тарифом. На деяких маршрутах можлива заборона на продаж багатомісних та одномісних кают. Підібрати круїзи MSC Cruises!

АКЦІЯ MSC "ЛОВИ ХВИЛЮ! ЗНИЖКА - 50% на другого гостя у каюті"

Відправлення: Зима 2019 / 2020 І Бронюйте до 31.07.19!

Бронюйте круїзи сезону Зима 2019 / 2020 за спеціальними тарифами! Отримуйте знижку 50% на другого пасажира у каюті! В акції приймають участь круїзи у наступних акваторіях: Кариби з Маямі (листопад 2019 - березень 2020), Перська затока (грудень 2019 - лютий 2020), Середземне море (листопад 2019 - квітень 2020), Гранд-вояжі MSC (січень - березень 2020), Кариби з Гавани (січень - березень 2020). Діють стандартні умови бронювання. Акція сумісна зі знижками для пасажирів MSC Voyagers Club і не комбінується з іншими пропозиціями MSC. На деяких маршрутах можлива заборона на продаж багатомісних та одномісних кают. Круїзна компанія залишає за собою право зупинити дію акції достроково, при цьому пропозиція буде видалена з розділу, а також підвищити ціни на будь-який заїзд у період дії акції. Підібрати круїзи MSC!

АКЦІЯ MSC "Полювання за круїзом" Бестселери зі ЗНИЖКОЮ до - 30%

Середземне море, Північна Європа І Бронюйте до 28.06.19!

Поспішайте забронювати популярні круїзи за приємною ціною - зі знижкою до 30%! В акції приймають участь наступні круїзи: MSC Preziosa - Навкругу Західної Європи з Гамбурга - 22.09.19, MSC Seaview - Західне Середземномор'я з Генуї - 14.10.2019, MSC Grandiosa - Західне Середземномор'я з Генуї - 28.12.19.Круїзи проходять з російськомовними групами. Діють стандартні умови оплати і ануляції. При подальшій необхідності заміни імені або прізвища одного з пасажирів буде потрібна доплата 50 €, при необхідності зміни імені або прізвища другого і інших пасажирів в каюті замовлення буде вважатися анульованим. Круїзна компанія залишає за собою право зупинити дію акції достроково. На деяких маршрутах можлива заборона на продаж одномісних і багатомісних кают. Підібрати круїзи MSC!

АКЦІЯ ROYAL CARIBBEAN " ДІТИ ПОДОРОЖУЮТЬ БЕЗКОШТОВНО"

Заюронюйте круїз до 30.06.2019 і Ваша дитина подорожуватиме з вами безкоштовно. Акція поширюється на круїзи тривалістю від 4-х днів у наступних акваторіях: Європа, Карибcькі острови, Куба, Аляска, Багамські і Бермудські острови, Гаваї та Канада

з відправленням з 01.05.19  до 15.05.2020 (за винятком 15.05-31.08.19, 23-30.11.19, 15.12.19-03.01.20, 14-17.02.20, 14-23.03.20, 03-17.04.20). Діти до 12-ти років (включно) подорожують безкоштовно (оплачуються лише портовий збір та чайові персоналу) за умовою розміщення в каюті з 2-ма дорослими. Ціну в пошуковику вже змінено згідно з акцією. Акція діє на нові бронювання. Акція може бути змінена без попередження. Підібрати круїзи Royal Caribbean!

АКЦІЯ ROYAL CARIBBEAN «МЕГА - ЗНИЖКИ до - 60%»

ВСІ КРУЇЗИ І ВСІ КАЮТИ І Бронюйте до 30.06.19!

Подорожуйте разом! Обирайте круїзі зі знижкою - 60% на 2-го гостя і знижкою - 30% на 3-го / 4-го / 5-го гостей у каюті від круїзного тарифа! Акція діє лише на нові бронювання, комбінується з пропозицією “Діти подорожують безкоштовно”. Ціну в системі бронювання вже змінено згідно з акцією. Умови і період дії акції можуть бути змінені без попередження. Підібрати круїзи Royal Caribbean!

Літні круїзи за спецтарифом & безкоштовне підвищення категорії каюти

A - ROSA I Відправлення: травень - вересень 2019  І тариф Premium ALL Inc

Подорожуйте Дунаєм, Рейном, Роною, Сеною і відвідайте найкрасивіші мегаполіси в Європі за концепцією Premium All Inclusive та спеціальною ціною. Крім того, Ви отримаєте безкоштовне підвищення категорії каюти, що зробить Ваш літній відпочинок незабутнім. Пропозиція діє на наступні відправлення: A-ROSA Donna, A-ROSA Riva, A-ROSA Bella  - Класика Дунаю з Енгельхартсцелля, Австрія (Пассау, Німеччина), A-ROSA Aqua, A-ROSA Brava, A-ROSA Silva - Круїз Північним Рейном з Кельна (Німеччина); A-ROSA Brava, A-ROSA Aqua, A-ROSA Flora - Круїз по Південному Рейну з Кельна (Німеччина); A-ROSA Lunа - Класика Рони з Ліона (Франція); A-ROSA VIVA - Круїз по Сені “Досвід Нормандії” з Парижа.  Кількість кают за акцією обмежена. Умови акції та строк дії можуть бути змінені без попередження. Підібрати круїзи A-ROSA!

АКЦІЯ Oceania Cruises “OLife Ultimate” П’ять бонусів у подарунок!

Відправлення: травень 2019 - квітень 2020
Забронюйте круїз класу преміум до 30.06.2019 та отримайте безкоштовно: WI-FI, пакет        
напоїв (House Beverage Package), до 8-ми берегових екскурсій, до 800$
бортового рахунку, передплачені чайові. Пропозиція діє тільки на нові бронювання, окремі круїзи і окремі категорії кают. Бортовий кредит надається на каюту, базується на двомісному розміщенні. Безкоштовний інтернет надається для одного девайсу на каюту. Берегові екскурсії відрізняються залежно від маршрута та виключають вибір Oceania, Oceania Exclusive та Executive Collection. Всі екскурсії повинні бути обрані принаймні за 14 днів до початку круїзу. Передплачені чайові не стосуються приватних обідів, спа-процедур або алкогольних напоїв, придбаних у барах та інших закладах, не врахованих в пакет House Beverage і до яких автоматичного нараховується близько 18%. Пропозиція не комбінується з іншими знижками. Надання бонусів підтверджується менеджером туроператора при бронюванні.
Підібрати круїзи Oceania!

АКЦІЯ PRINCESS " Діти або 3-й / 4-й дорослий в каюті безкоштовно"

Круїзи 2019 І Оплачуються лише портові збори і податки!

Заплануйте сімейний відпочинок і подорожуйте з компанією Princess Cruises вигідно! Пропозиція діє майже для всіх круїзів 2019 року. Розповсюджується на дітей і дорослих у якості 3-го або 4-го пасажира в каюті. Додатково обовязково оплачуються портові збори, податки, чайові. Вартість просимо уточнювати при бронюванні. Підібрати круїзи Princess!

АКЦІЯ CELEBRITY "ЗНИЖКА до - 500 $ і спецтарифи"

Бронюйте до 08.07.19 І Відправлення: з 08.07.19 по 03.05.21
Цього літа бронюйте круїзи компанії Celebrity Cruises зі знижкою до 500 дол США. Крім того, обирайте ідеальний варіант бронювання: за мінімальним тарифом або з пакетом корисних бонусів! А бронюючи каюту для всієї родини, отримуйте додаткову знижку. Акція поширюється на круїзи від 4 - х ночей, крім круїзів Галапагоськими островами. Знижка до 500 дол США надається лише 1 / 2 - му пасажирам у каюті, розмір знижки залежить від обраної категорії каюти: внутрішня каюта, з вікном, з балконом, Concierge Class, Aqua Class - 200 $ на гостя; Сьют - 250 $ на гостя. Знижка додається до бронювання автоматично. Гостям Celebrity Cruises надається три варіанти бронювання круїзу: 1) за мінімальним круїзним тарифом (безповоротний депозит); 2) з наданням 2 - х бонусів на каюту будь-якої категорії; 3) з наданням 4 - х бонусів на каюту будь-якої категорії. Вартість каюти залежить від обраного варіанту бронювання. Комбінуйте свій пакет бонусів самостійно, обираючи 2 або 4 бонуси: бортовий кредит до 300 дол США на каюту, пакет напоїв Classic, передплачені чайові, безлімітний інтернет. Акція тільки для нових індивідуальних замовлень. Круїзна компанія залишає за собою право змінювати умови акції без попереднього повідомлення. Будь ласка уточнюйте надання бонусів у менеджера при бронюванні. Підібрати круїзи Celebrity!

АКЦІЯ AZAMARA "Літній розпродаж - ЗНИЖКА до - 30%"

Відправлення: 05.11.19 - 14.11.20 І Від 962 Євро

Мерщій обирати свою найкращу подорож! Тільки до 31 липня діють СУПЕР - ЗНИЖКИ на ЛЮКС круїзи. У розпродажу беруть участь круїзи на лайнерах Azamara Journey, Azamara Pursuit, Azamara Quest (крім: Azamara Journey з відправленням 21.11.19, 25.11.19, 06.12.19, 10.11.20 та Azamara Pursuit з відправленням 05.04.20, 10.04.20, 21.04.20, 25.04.20, 30.04.20, 10.11.20).  Пропозиція діє тільки для нових індивідуальних замовлень, за наявності кают і не комбінується з іншими акціями компанії. Круїзна компанія залишає за собою право змінювати умови акції без попереднього повідомлення. Підібрати круїзи Azamara!


 

АКЦІЯ "ЗНИЖКА до - 50% на 1/2 гостей, 3/4 гість - БЕЗКОШТОВНО "

HOLLAND I Круїзи Середземномор'ям і Аляскою 2019

Тільки до 15 липня бронюйте вибрані круїзи Holland America Line та отримайте знижку до 50% для себе та 2-го гостя у каюті, спецтариф або безкоштовну подорож для 3/4 гостей у каюті. Тариф і пропозиції по акції базуються на тарифах Промо QD. Знижка 50% від круїзного тарифу надається 1-у і 2-у гостям у каюті при 2-х місцевому розміщенні, від стандартних тарифів при наявності вільних місць під час бронювання на обрані круїзи і деяких каютах.  Податки, збори та портові витрати є додатковими витратами і застосовуються до всіх пропозицій. Зазначені тарифи не підлягають поверненню і вимагають повної оплати протягом 24 годин з моменту бронювання. Гості, які бажають придбати страхове покриття по анулюванню Cancellation Protection Plan від Holland America Line, повинні вибрати свій тариф до оплати бронювання. Пропозиція для 3 - го і 4 - го гостей заснована на спільному проживанні в каюті з 1-м та 2-м гостями, діє на деяких круїзах і каютах, на основі тарифу Promo KR. Кількість місць по акції контролюється і акція може бути змінена або припинена в будь-який момент без попереднього повідомлення. Можливі інші обмеження. Підібрати круїзи Holland!

АКЦІЯ "ЛІТО МОЖЛИВОСТЕЙ" Круїзи за спеціальною ціною та бонуси у подарунок!

SEABOURN I Відправлення: 2019 - 2020

Використайте свій шанс, бронюйте до 31 липня розкішний круїзний відпочинок SEABOURN з відправленням упродовж 2019 - 2020 та отримуйте: спеціальний тариф, безкоштовне підвищення категорії каюти, до 500$ у подарунок на витрати на борту, компліментарний інтернет - пакет, до 15 % додаткової економії на комбіновані круїзи. Забронюйте пентхаус або люкс Premium категорії PH, PS, OW, SS, WG & GR та отримайте 1000$ бортового кредиту на каюту та безлімітний  Інтернет. Пропозиція залежить від наявності. Умови акції можуть бути змінені без повідомлення. Надання бонусів просимо уточнювати у менеджера при бронюванні. Підібрати круїзи Seabourn!

АКЦІЯ CUNARD " Подвійний бортовий кредит"

Бронюйте до 31.07.19 І Круїзи 2020 від 7- и ночей

Обирайте будь який з розкішних круїзів Cunard Cruise Line, бронюйте до 31.07.19 і отримуйте подвійні кошти на витрати на борту! Акція поширюється на всі нові бронювання, зроблені до 31.07.19, на круїзи тривалістю від 7-ми ночей з відправленням упродовж 2020 року. Акційні кошти нараховуються в додаток до бортового кредиту за програмою Cunard Fare, таким чином, подвоюють загальну сумму. Бортовий кредит має бути використаний під час круїзу і не має готівкового еквіваленту. Надання бонусу під

 

© CRUISEHOST Solutions V4.1079